University of Zagreb, Faculty of Science, Department of Physics

Objektno orijentirano programiranje
WWW oglasna ploča

1.

Ovaj kolegij je organiziran kao računalni praktikum. Ocjena se računa kao srednja vrijednost rada tijekom semestra (online testovi i programi te seminarski projekt). Kao i za sve kolegije tipa praktikuma dolazak na nastavu je obvezatan.

2.

Studenti na kolegiju "Objektno orijentirano programiranje" koriste Moodle course management system programsku podršku za e-učenje.

Za uporabu Moodle tečaja morate imati AAI@EduHr korisnički račun. Ako još nemate taj korisnički račun možete ga otvoriti kod računalnih administratora Fizičkog Odsjeka u vrijeme koje je za to predvidjeno. AAI@EduHr korisnički računi su dio autentikacijske i autorizacijske infrastrukture sustava znanosti i visokog obrazovanja.

Login u Moodle tečaj kolegija Objektno orijentirano programiranje
(u prozorčić pišete vaš AAI@EduHr). Prije prvog logina u Moodle tečaj morate se osobno meni prijaviti, i to u nastavnom terminu ovog kolegija.

Od 8. 3. 2011. AAI@EduHr korisnička imena Fizičkog odsjeka su oblika korisnickoime.phy@pmf.hr